S’ka dalë ende ai burrë të hetojë politikanët e mëdhenj, zotëria: Do kishte fatin e gjyqtarit Konomi

18 Shkurt, 10:01

Pas drejtësisë dhe shëndetësisë a besoni se SPAK do të godasë edhe politikanët? Kjo ishte tema që u diskutua sot në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun. Një zotëri nuk kishte aspak besim dhe tha se ende nuk ka dalë ai burrë që të hetojë pasurinë e politikanëve të mëdhenj pasi do e pësonte si gjyqtari Konomi e mbylli qytetari mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha