Skandali tek Onkologjiku, gazetari Sokol Dema në 'Studio Live': Aparatura e kobalto terapisë vijon të lëshoj rrezatim! Gashi ia bënte serioze situatën pacientëve

27 Qershor, 17:47

Skandali me mjekët tek Onkologjikut vijon të nxjerrë në dritë detaje të reja. Gazetari Sokol Dema në ‘Studio Live’ Report Tv u shpreh për Arbër Hitajn se Prokuroria e Tiranës ka zbuluar një skemë të vërtetë, në krye të të cilit ishte mjeku Edmond Gashi, që kishte dhe klinikën private.

.