“S’mjafton burgosja e politikanëve, t’u merret pasuria” qytetari: Lalzi me vila por qytet fantazëm

19 Shkurt, 10:27

I ashpër ishte një telefonues që u bë pjesë e emisionit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se nuk mjafton apo nuk i intereson burgosja e politikanëve por këshillon që t’u merret pasuria dhe t’i kthehet popullit. Lalzi është një qytet me vila por fantazëm pasi nuk banon njeri e mbylli zotëria mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha