Sondazhi i BBC: Biden kryeson me 9% diferencë ndaj presidentit Trump

21 Tetor, 15:25

Kur na ndajnë pak orë nga debati i fundit presidencial mes presidentit Donald Trump dhe rivalit të tij demokrat Joe Biden, në një sondazh të publikuar nga BBC, kandidati demokrat udhëheq bindshëm para Donald Trump.  

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera