Soreca: Zgjedhjet të rëndësishme për integrimin! Shit-blerja e votës dënohet me ligj, siguroni zgjedhje transparente dhe të ndershme

19 Prill, 13:23

Ambasadori i BE-së, Luigi Soreca foli nga Elbasani për shqetësimin e  shit-blerjes së votës duke thënë se ajo është vepër penale.

 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha