Sot 7 marsi/ Nxënësja: I kam dhuruar mësueses një buqetë dhe ca lekë

7 Mars, 20:00 | Përditesimi i fundit: 2023-03-08 08:31:35

Me çiltërsinë që karakterizon një fëmijë, vajza tregon për Report TV se për mesuesen e saj ka bërë gati një buqetë me lule, një kartolinë dhe një zarf me para.

Kategori të tjera