Sot rikthehet magjia e Champions me tifozë! Në fushë Juventus e Barça, spikasin Lazio-Dortmund dhe PSG-Man.United

20 Tetor, 14:40

Rikthehet magjia e Champions League me ndeshjet e para të fazës së grupeve. Megjithëse në pandemi ndeshjet do të luhen me tifozë në kapacitetin 30% të stadiumit. Në fushë zbresin Juventusi, Barcelona dhe Chelsea ndërsa spikasin duelet Lazio-Dortmund dhe PSG-Manchester United.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera