SPAK 'mësyn' në Hipotekën e Vlorës, po kërkon informacion për një çështje në hetim, ende nuk dihen detaje

24 Shtator, 10:06 | Përditesimi i fundit: 2021-09-24 14:46:39

një operacion i Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar po zhvillohet paraditen e sotme në Hipotekën e Vlorë.

Report Tv ka mësuar se SPAK po kërkon informacion për një çështje në hetim.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha