Spiropali 'mbytet' me ujë: Të zë mallkimi i atij që iku (Për Berishën)! Bardhi 'shkrihet gazi' sëbashku me Korreshin

14 Korrik, 15:47

Teksa ishte duke mbajtur fjalën e saj në Kuvend, duke folur për Berishëns ministrja në një moment mbytet. Kjo gjë ka shkaktuar të qeshura te Gazment Bardhi dhe deputetin Korreshi. 

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha