'S’shkohet në plazh me bukë, djath e domate', ish-minatori rrëfen: Në monizëm bëja 15 ditë pushime

26 Maj, 10:03

“Në monizëm më dërgonte ndërmarrja dhe bëja 15 ditë plazh por tani nuk e shoh dot as me sy”. Ky ishte rrëfimi që bëri një ish-minator në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv kur u pyet për pushimet. Zotëria tha se kemi pension shumë minimal dhe në plazh nuk shkohet dot me bukë, djathë e domate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha