Studimi/ Syzet na mbrojnë nga përhapja e virusit

23 Shkurt, 11:03

Një studim së fundmi tregoi se personat të cilët mbajnë syze kanë më pak risk për tu prekur nga Cvodi-19. Doktori Rubin Topi tregoi vërtetësinë e këtij studimi dhe sa ndihmon mbajtja e syzeve në uljen e riskut për prekjen nga virusi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha