Sulmi me thikë brenda xhamisë 'Dine Hoxha' te rruga e Kavajës, policia rrethon zonën

19 Prill, 15:45 | Përditesimi i fundit: 2021-04-19 15:50:04

Policia ka rrethuara zonën pranë xhamisë "Dine Hoxha" në rrugën e Kavajës brenda së cilës ndodhi dhe sulmi me thikë ku mbetën të plagosur 5 persona. Policia ka arrestuar autorin dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha