Sulmi me thikë në xhami, momenti kur besimtarët ndalojnë autorin, e qëllojnë me shpulla dhe shkelma

19 Prill, 16:19 | Përditesimi i fundit: 2021-04-19 16:20:22

Report Tv sjell video nga momenti kur i riu Rudolf Nikollaj është ndaluar fillimisht nga besimtarët e tjerë të cilët e kanë qëlluar me shpulla dhe shqelma dhe më pas është arrestuar nga uniformat blu. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha