Sulmohet me gurë tigri dhe luani në Kopshtin Zoologjik, i shkulin dhëmbët instalacioneve dhe thyejnë dritat

6 Qershor, 12:26

Tirana Zoo Park, i cili çeli dyert për të gjithë vizitorët këtë të shtunë, ka pritur shumë vizitorë, simpatizantë të kafshëve dhe të shpendëve të egra

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha