Summer wine -E ardhmja ime, e tashmja ime

28 Gusht, 13:14 | Përditesimi i fundit: 2022-08-28 14:51:43

‘Summer Wine’ lajmeron afrimin e vjeshtes, me te cilen vijne edhe pergjegjesi e mundesi te reja! Per kete sot do te takojme disa ish nxenes apo studente te ardhshem te cilet jane ne mezi-pritje te sezonit te ri te jeteve te tyre. Ata do te ndajne me ne gjithe prapaskenat e te zgjedhurit per te ardhmen; cfare kalon neper mend kur merren vendime te tilla? Per pergjigjen e kesaj pyetjeje e shume me shume, si dhe pikepamjet e tyre unike te ketyre te rinjve, ju ftojme te ndiqni kete episod te ‘Summer Wine’! Me autoresi dhe moderim te Kastro Zizos,skenar te Vivian Mançellarit dhe imazhet e videografistit Dean Anadolli, cdo seri e ‘Summer Wine’ ka nje shtrirje kohore nga 35-45 minuta. Summer wine, sepse ju meritoni nje summer plot wine!

Kategori të tjera