Takimet me Pele-n, gazetari: Më thoshte ‘miku im shqiptar’! Njeri i drejtpërdrejtë dhe i dashur

30 Dhjetor 2022, 14:41 | Përditesimi i fundit: 2022-12-30 15:53:13

Pele vdiq në moshën 82-vjeçare në një spital në Brazil dhe bashkë me Maradonën cilësohen si më të mëdhenjtë e historisë së futbollit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha