'Tani nuk duhet më loja e bukur,' Daja: Duhet Partizan cinik për titullin

4 Maj, 13:35

Trajneri i Partizanit Ilir Daja, që udhëheq kampionatin, shprehet se në javët e mbetura skuadra duhet të tregohet cinike dhe të mos mendojë për lojën e bukur në rast se pretendon titullin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha