Tatuazhi 'Katana 138' i Mirlind Dakut, bashkëshortja e Dëshmorit Agim Ramadani për Report TV: Ai nuk është vetëm heroi im, qindra djem e kanë në trup

12 Shtator, 13:48 | Përditesimi i fundit: 2023-09-12 16:09:24

"Katana 138". Ky ishte tatuazhi që Mirlind Daku e tregoi pas festës dhe heqjes së fanellës me golin e dytë shënuar kundër Polonisë, në fitoren që Kombëtarja shqiptare mori 2-0 kundër Polonisë në "Air Albania".

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha