“Të vjedhësh komshiun apo në familje” zotëria zbulon ndryshimin mes 25 prillit e 13 qershorit

20 Qershor, 09:36

Një zotëri që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv zbuloi sipas tij ndryshimin mes zgjedhjeve parlamentare të 25 prillit dhe zgjedhjeve të 13 qershorit për kreun e PD-së. Telefonuesi duke iu referuar akuzave për masakër bëri një krahasim kur tha se: Si është më mirë të vjedhësh komshiun apo të vjedhësh në familje. Ndiqeni opinionin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha