Tekat e motit, Erseka përmbytet nga breshëri, grupet e punës nesër në terren për evidentimin e dëmeve

23 Qershor, 19:29 | Përditesimi i fundit: 2024-06-23 19:29:38

Erseka dhe rrethinat janë përfshirë nga reshjet e dendura të shiut dhe breshrit. Mendohet se mund të ketë shkaktuar dëme në drufrutorë.