Telefonata nga Italia: Puna nuk zbret nga qielli, zgjohem që në 4 dhe kafen e pi në këmbë

5 Janar, 09:59

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv telefonoi një shqiptar që jetonte dhe punonte në Itali. Ai bëri një apel të fortë për të gjithë bashkëkombasit e tij duke u thënë që të mos merren me politikë por të punojnë pasi puna nuk zbret nga qielli. “ Unë zgjohem që në 4 të mëngjesit dhe kafen e pi në këmbë” tha ndër të tjera zotëria.

Programe të tjera

Shiko të gjitha