Telefonuesi ende s’ka besim:SPAK ta nisë nga 92-shi, këta janë sardele, “peshqit e mëdhenj” në det

14 Korrik, 09:48

Në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një telefonues ende nuk kishte krijuar besim tek SPAK edhe pas operacioneve të fundit. Ai tha se SPAK duhet ta nisë që nga 92-shi dhe se këta që janë arrestuar janë sardele ndërsa peshqit ende në det.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha