Telefonuesi shpjegon vetëvrasjet nga Covid: Më mirë të mos vdes në duart e tyre, dhe një histori tronditëse

2 Nëntor, 10:18

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun një telefonues zbuloi diagnozën e vetëvrasjeve nga Covid. Ai tha se të infektuarit thonë më mirë të mos vdes në duart e mjekëve dhe marrin vendimin ekstrem. Ndërsa më pas zbuloi edhe një histori tronditëse të një miku të tij që kishte qënë në spital i shtuar me koronavirus.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha