Tensione jashtë Kuvendit, pamjet nga përplasja ku Halit Valterit tenton t'i gjuaj Damian Gjiknurit

5 Tetor, 12:00 | Përditesimi i fundit: 2020-10-05 12:00:47

Në një kohë në seancën e Kuvendit tensionet janë të larta mes mazhorancës dhe opozitës ku pritet që të miratohen ndryshimet në Kodin Zgjedhor, tensioni ka vijuar edhe jashtë ambienteve të parlamentit mes deputeti të opozitës dhe atij të PS-së.

Deputeti i opozitës në parlament Halit Valteri  ka pasur një përplasje me deputetin e PS, Damian Gjiknuri, i cili ka tentuar t'i gjuajë.

b.ha./Shqiptarja.com

Kategori të tjera