Tentoi ta vriste duke i drejtuar armën në fytyrë zëvendës presidentes së Argjentinës, arrestohet autori

2 Shtator, 08:42

Një person ka rënë në prangat e policisë së Argjentinës pasi u përpoq që të qëllonte me armë zjarri zëvendës presidenten dhe ish-presidenten e Argjentinës. Ngjarja ka ndodhur në një distancë jashtë shtëpisë së saj në Buenos Aires.

Kategori të tjera