Tentoi të vidhte para në recepsionin e spitalit, arrestohet 34 vjeçari në Gjirokastër

7 Maj, 21:51

Armand Risti është 34 vjecari i cili u kap në flagrancë dhe u vu në pranga nga Policia e Gjirokastres pasi tentoi të vidhte një shumë parash në recepsionin e spitalit duke përdorur një armë lodër e cila dhe u sekuestrua në pmomentin e arrestimit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha