Tifozët, futbollistët, trajnerët e politika kundër, ja përse dështoi Superliga, Perez e Agnelli i kishin bërë llogaritë gabim

21 Prill, 13:25

Tifozët, futbollistët, trajnerët dhe politika kundër. Këto janë arsyet kryesore se përse dështoi ende pa lindur mirë Superliga evropian e futbollit. Ideatorët e saj presidentët e Real Madrid dhe Juventusit ,Perez e Anjeli duket se i kishin bërë llogaritë gabim.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha