Tirana e dobët për grupet e Europa League, humbet historinë dhe 3 mln euro

1 Tetor, 23:02

Tirana ka humbur mundësinë për të shkruar me gërma të arta historinë në kupat e Europës. Kjo pasi ndeshje e play-off-it të Europa League kundër Young Boys është fituar pastër nga zviceranët, të cilët i mposhtën 3-0 kampionët e Shqipërisë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera