Tiranë, gjyshja: Kam frikë t'i çoj brenda nipin dhe mbesën! Çifti: Do rrimë jashtë sonte

28 Janar, 22:38

Një çift që kishte dalë në rrugë nga frika e tërmetit u shpreh për Report Tv se frika është e madhe dhe do të vijojnë që të rrinë jashtë. "Lëkundjet i ndjemë por nuk zgjatën shumë. Po rrimë njëherë, por është edhe ftohtë. Frikë kemi nga tërmeti, nuk diskutohet, por edhe fiks pas dy muajve të atij të parit, ra tjetri".

Kategori të tjera