Tmerr në Vjenë/ Momenti ku një prej atentatorëve vret qytetarin!

2 Nëntor, 22:21

Ky është momenti i tmerrshëm nga Vjena ku një prej atentatorëve të sulmit kanë vrarë një qytetar.

Atentatori fillimisht qëlloi me kallashnikov ku qytetari qëndroi i shtrirë përtokë. Vetëm pak sekonda më vonë, atentatori u kthye dhe e qëlloi sërish me pistoletë pasi qytetari ishte gjallë.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera