Tritoli makinës së Licit, drejtuesit e policisë dhe Voltana Ademi në vendin e ngjarjes

16 Shkurt 2020, 10:29

Në vendin e ngjarjes pranë shtëpisë së Suad Licit përpos grupit hetimor shkuan edhe drejtues të policisë së Shkodrës, por edhe kryebashkiakja Voltana Ademi. Report Tv sjell pamjet teksa Ademi është duke biseduar me drejtues të policisë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha