“Trump të iki të ruajë dhitë” revolta e qytetarit: Nuk është normal, i etur për pushtet

7 Nëntor, 10:34

Në emisionin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv me drejtues Andi Kapxhiun u diskutuan zgjedhjet në SHBA dhe a besojnë qytetarët se atje ka pasur manipulime. Një zotëri që telefonoi në studio nuk la gjë pa i thënë kandidatit republikan Donald Trump duke e cilësua atë si të etur për pushtet dhe jo normal. Ai e mbylli duke thënë: “ Trump të iki të ruajë dhitë”. Ndiqeni të plotë mendimin e tij.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha