“Trump-it t’i heqësh kapelen” Telefonuesi: Të ULIN kokën ata që quajtën TRADHËTARË Ramën e Thaçin

5 Shtator, 10:41

Në programin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv u diskutua marrëveshja Kosovë-Serbi. Një i moshuar që u bë pjesë e programit tha se merita ka lidershipi amerikan dhe Presidenti Trump ndërsa kritikoi ata që kanë quajtur në të kaluarën tradhëtarë Edi Ramën dhe Hashim Thaçin.

Programe të tjera

Shiko të gjitha