U dhunua gjatë protestës, Alfred Lela: I kam falur policët, por jo Edi Ramën e Sandër 'Leshin'

20 Maj, 19:10

Gazetari Alfred Lela, i cili u dhunua nga policët dhe u shoqërua në komisariat më 17 maj, ditën e shembjes së Teatrit ka marrë mikrofonin për të shprehur mendimin e tij në podiumin e protestës. Ai ka thënë se i ka falur policët, por nuk e falte dot Edi Ramën dhe Sandër Lleshajn.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera