U plagos sot, pamjet kur biznesmeni Sino Llanaj u dhunua 4 ditë më parë

13 Janar, 10:35 | Përditesimi i fundit: 2021-01-14 09:50:02

Në këtë video shfaqet Sino Llanaj i cili ka mbetur i plagosur dhe është gjakosur në kokë.

Kategori të tjera