U tha se janë ndarë, Xhensila Myrtezaj publikon videon duke u puthur me aktorin! Bes Kallaku reagon i revoltuar

27 Dhjetor 2022, 07:57

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj i kanë dhënë fund aludimeve se ka një krisje në marrëdhënien e tyre, duke ngritur dyshime për ndarje

Kategori të tjera