U vra dje në atentatin në Fushë-Krujë, Brilant Martinaj ndiqej në rrjetet sociale nga Shkëlzen Berisha

18 Korrik, 13:50

Jo vetëm Stresi, por edhe Shkëlzen Berisha, djali i Sali Berishës, e  kishte një prej ndjekësve të preferuar Brilant Martinajn, që u vra dje në Fushë-Krujë, dhe që ishte anëtar i grupit të Ervis Martinajt.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha