'UÇK, UÇK', Tirana oshëtin nga thirrjet: Kosova është zemra e Shqipërisë

10 Shtator, 18:34

Tifozë të shumtë kanë "pushtuar" Tiranën dhe po i drejtohen stadiumit "Air Albania", aty ku në 20:45 luhet ndeshja me Poloninë për kualifikueset e Euro 2024. Tifozët nga Kosova oshëtijnë me thirrjet "UÇK, UÇK" dhe "Kosova është zemra e Shqipërisë".

Kategori të tjera

Shiko të gjitha