Uji deri në gju në disa familje në Shkodër, ky është momenti kur nxirren në krahë nga shtëpitë

11 Shkurt, 13:10 | Përditesimi i fundit: 2021-02-11 13:13:34

#reportTV #lajmeshqip #lajme Rëndohet situata e përmbytjeve në Shkodër. Uji ka vërshuar nëpër banesa në nivel të lartë saqë është bërë e pamundur për familjarët që të qëndrojnë brenda. Siç shihet dhe nga pamjet e Report Tv, ky është momenti kur disa familje shtëpitë e të cilave janë mbushur me ujë, shpëtohen. Situata e përmbytjeve paraqitet e rënduar në disa zona, por më problematike mbetet Shkodra.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha