Urdhri për bllokimin e pasurive të personave non-grata, gazetarja: Dëshmi se SHBA është në krah të Shqipërisë në luftën kundër korrupsionit

10 Qershor, 19:26

Vendimi i administratës së presidentit amerikan Joe Biden për të bërë publik urdhrin për bllokimin e pasurisë së personave ‘non grata’ edhe për shqiptarët pjesë e kësaj liste, dëshmon edhe njëherë përpjekjen dhe angazhimin e SHBA, për stabilitetin në rajon.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha