Vajza të vogla që duan dhëmbë hollivudiane? Dentistja e njohur: Është cmenduri!

19 Maj, 12:41

Mjekja stomatologe Etlinda Muçaj Sulo në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” dha këshillat që duhet të kemi parasysh për higjenën orale dhe tregoi arsyet përse nuk rekomandon ato, që tashmë quhen ‘dhëmbë hollivudian’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha