Vaksinat ruse e kineze? zotëria :Kur s’ke pulën do hash sorrën, kryebashkiakët si pashallarë

12 Mars, 10:04

Kur s’ke pulën do hash sorrën. Ky ishte mendimi për temën e ditës i një telefonuesi nga Durrësi në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se me mirë do ishin vaksinat perendimore por edhe ruse e kineze janë të pranueshme. Kishte kritika për krerët e bashkive.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha