“Vdeksha po votova për këta politikanë” qytetari e lëshon gojën: Janë plera, injorantë,s’kanë turp

3 Tetor, 09:40

“Vdeksha po votova për këta politikanë” . Kështu e përmblodhi gjithë mendimin e tij një telefonues sot në programin “ Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Zotëria ishte shumë i revoltuar me gjithë klasën politike dhe tha se janë plera , injorantë dhe se nuk kanë turp. Ndiqeni të plotë “shpërthimin” e tij.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha