“Vdiq” për një çik kryeministër”, vlonjati i bën thirrje Ramës: Lërja Bashës një javë karrigen

15 Tetor, 10:22

Nga Vlora telefonoi një qytetar në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv që tha se rregulli për maskat është i mirë dhe duhet të zbatohet nga të gjithë. Më pas zotëria kishte një merak për situatën politike. Ai i bëri thirrje kryeministrit Rama: “Aman lëri një javë pushtetin Lulzim Bashës që të bëhet edhe ai një çik kryeministër se “vdiq” për atë karrige”. Ndiqeni mendimin e tij.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha