Veliaj: PD kërkon të mbajë peng vendin që Zeni t’i shpëtojë burgut, misioni ynë s’ka mbaruar

1 Tetor, 22:36

Pas Vikena Kamicës, edhe Landi i West Side Family i është bashkuar Erion Veliajt në fushatën për zgjedhjet e 25 prillit. Me Landin në krah, Veliaj bëri edhe një krahasim mes Partisë Socialiste, si forca që mbështet gjithmonë të rinjtë “e bërë vetë”, dhe PD-së, e cila vazhdon të mbahet peng nga njerëz që duan t’i shpëtojnë burgut.

r.k./Shqiptarja.com

Kategori të tjera