Velipoja vetëm maja e ajsbergut, paralajmërimi i frikshëm: Në Hamallaj mund të ketë 400 viktima

28 Qershor, 09:44

Ngjarja e Velipojës është vetëm maja e ajsbergut. Një zotëri nga Durrësi që telefonoi mëngjeisn e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv bëri një paralajmërim të frikshëm kur tha se kanë uzurpuar plazhet dhe në Hamallaj mund të ketë jo 4 por 400 të vrarë. Ndiqeni paralajmërimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha