Vëllezërit xhiruan këngën në Muzeun Mesjetar, avokati padit Ministrinë e Kulturës pse iu dha leje: Blicet shkatërrojnë afresket! Drejtoresha: S’kanë kryer shkelje

12 Maj, 13:02 | Përditesimi i fundit: 2022-05-12 14:52:02

Vëllezërit Veshaj dhe Elgit Doda janë bërë sot lajm, por jo për një ngjarje “Vip Spektakël”, por kronikë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha