“Vërejtja” e telefonueses për moderatorin: Vishe more atë kostumin e zi se…

2 Nëntor, 09:54 | Përditesimi i fundit: 2022-11-02 09:54:40

Me batuta është shoqëruar pjesa e fundit e telefonatës së një zonjë nga Lushnja në emisionin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ajo kishte një “vërejtje” dhe kërkesë për moderatorin Andi Kapxhiu që të veshë më shpesh kostumin e zi .

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha