Vetingu i politikanëve, a mund të bëhet siç propozon PD?

20 Tetor, 07:23 | Përditesimi i fundit: 2021-10-20 09:30:28

Emisioni Repolitix trajtoi propozimin e PD-së për Vetingun e politikanëve. Cilat janë propozimet e PD-së dhe a janë të realizueshme ato? Kush do ta bëjë vetingun e politikanëve dhe deri ku shtrihet rrethi familjar dhe miqësor i politikanëve që do kontrollohen sipas propozimit të PD? Të ftuar ne studio Arben Meçaj, Ledio Braho, Lisander Hoxha dhe Andi Përmeti.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha