VIDEO e vrasjes/ Report Tv siguron pamjet e ekzekutimit të policit në Lezhë nga 21-vjeçari Aldi Rama, si ra në tokë nënkomisari dhe momenti i shkëmbimit të zjarrit

29 Shtator, 15:03 | Përditesimi i fundit: 2021-09-29 18:51:55

Report Tv ka siguruar pamjet e ngjarjes së rëndë të ditës së djeshme ku u vra nënkomisari i Policisë së Lezhës, Saimir Hoxha.

Në pamjet duket qartë se si pasi po ndiqeshin nga të rinjtë, 3 policët dalin nga makina dhe ndalojnë 3 të rinjtë. Vetëm pak sekonda më tej shikohet qartë se si nga mjetit tip “Volswagen”, në të cilën ndodhej Rama së bashku me 2 miq të tij qëllohet 2 herë.

Efektivi bie në tokë ndërkohë që Aldi Rama largohet me me shpejtësi nga vendngjarja, duke rrezikuar të shtypë edhe policët e tjerë të pranishëm

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha